Drodzy Gimnazjaliści! 

Zapraszamy Was serdecznie na Dzień Otwarty Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego  im. Św. Franciszka z Asyżu w Legnicy.  25 IV 2018 w godzinach 10.00 – 15.00 będziecie mieli okazję nie tylko zobaczyć, jak wygląda nasza szkoła, ale także przekonać się o tym, jaka atmosfera w niej panuje oraz czym żyjemy na co dzień. Nasi uczniowie chętnie odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące możliwości, jakie daje nauka w KLO. Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole zapamiętacie na długo. 

Do zobaczenia w „Katoliku”!

Jak co roku maturzyści pielgrzymowali na Janą Górę.

To próba przedstawienia bólu i leku Jezusa przed męką, której obrazy pojawiają się przed Jego oczyma, gdy zatopiony w mdlitwie czuwa w mroku Getsemani

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie. II etap – diecezjalny.  Wśród gimnazjalistów pierwsze miejsce zajęła nasza Uczennica Julia Kreis. Mikołaj Potoczak z Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy zdobył I. miejsce wśród licealistów. Drugie miejsca zajęli: Małgorzata Olszanowska ze Zgorzelca i Eliza Jończyk z Jeleniej Góry. O jeden punkt mniej mieli (a więc III m.): Klaudia Lorenc ze Zgorzelca i Katarzyna Korolska z Legnicy.
 

Wszystkich zainteresowanych nauką w Katolickim Liceum Ogólnokształcacym Zapraszamy 25 kwietnia 2018r. na "Dzień Otwarty" Czekamy na Was od godziny 1000 do 1700 a nawet i dłużej.

godło

logo bip