XXIV Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę 21 marca 2017 r.  Ponad 2500 maturzystów z diecezji legnickiej uwielbiło Boga przez Maryję i prosiło o szczęśliwą drogę życia po liceum czy technikum.
 

8 marca 2017r. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbył się XI Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej pn. „Ojczyzno ma” zorganizowany przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. W Legnicy odbyły się eliminacje regionalne. Uczennica naszego liceum Agata Sopata została wytypowana do etapu wojewódzkiego we Wrocławiu. Agacie akompaniował na pianinie Mikołaj Janusz, uczeń klasy III gimnazjum. Laureatom gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów!

 

W naszej szkole odbył się Diecezjalny Finał Ogólnopolskiej Olimpiady o św. o. Maksymilianie. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach olimpiady

Kolejny raz gościliśmy wolontariuszy z AIESEC, tym razem lekcje prowadzili: Nicole z Malezji,  Joao  David  z Brazylii i  Sumin Lee z Korei Pd.

 

Ks. Biskup Zbigniew Kiernikowski spotkał się rodzicami naszych uczniów. W trakcie spotkania wygłosił okolicznościową katechezę. Rodzice z niecierpliwością oczekują na kolejne spotkanie z biskupem.

logo bip